Zespół Talent Exact

Talent Exact tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w dziedzinie HR, jak i biznesu. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i proponujemy rozwiązania idealnie odpowiadające ich specyficznym wymaganiom.

Talent Exact jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski Harrison Assessments – najbardziej zaawansowanego narzędzia do oceny kompetencji pracowników zarówno w procesie rekrutacji, jak i sukcesji oraz rozwoju. Współpracujemy z wieloma certyfikowanymi konsultantami metody Harrison Assessments w całym kraju i za granicą. Jeśli potrzebujesz certyfikowanego konsultanta w swoim mieście lub kraju, skontaktuj się z nami – polecimy kogoś najbardziej dopasowanego do Twoich potrzeb.

Szkolenia HR

Eksperci Talent Exact

Anna Piasecka

Anna Piasecka
Prezes Zarządu

Doświadczenie:

Praktyk biznesu, przez wiele lat odpowiadała za dział sprzedaży w amerykańskiej organizacji, dlatego też rozumie i zna potrzeby biznesu. Od 2012 roku pracuje jako konsultant w metodologii Harrison Assessments. Szkoliła się w Belgii, UK i Niemczech oraz Szwecji. Jest jedynym Trenerem tej metodologii w Polsce, odpowiedzialnym za proces certyfikacji konsultantów i działów HR. Przeprowadziła wiele tego typu szkoleń, również zamkniętych. Asesor zarówno w procesach klasycznych, jak i w assessmentach online. Prowadzi procesy coachingowe na poziomie Executive. Doświadczony head hunterProcesowo podchodzi do wszystkich działań rozwojowych od diagnozy do wsparcia w rozwoju. Uwielbia muzykę w każdej postaci oraz podróże, pasjonuje się psychologią szczególnie z obszaru wypalenia zawodowego.

Wykształcenie:

  • Wydział Psychologii (SWPS Uniwersytet humanistyczno-społeczny) – specjalizacja rekrutacja i selekcja kadr
  • Akademia Przywództwa Strategicznego ICAN 
  • Instytut Erickson Coaching International
  • Akademia Asesora Ernst &Young

Michał Banaszkiewicz
Senior Consultant

Doświadczenie:

Senior konsultant z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze HR. Certyfikowany konsultant Harrison Assessments od 2012 roku. Doświadczony asesor zarówno w klasycznych procesach AC/DC, jak i w assessmentach on-line. Michał specjalizuje się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble w organizacjach, specjalizacja farmacja i sprzedaż oraz finanse. Z pasją realizuje projekty konsultingowe związane z rozwojem talentów, również za pomocą narzędzi psychometrycznych. Interesuje się historią od średniowiecza do XX wieku.

Wykształcenie:

  • Wydział socjologii na Uniwersytecie Szczecińskim
  • Absolwent studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Warszawskiego.

Magdalena Basaj
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Studentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2015 r. pracuje w Talent Exact wspierając zespół w zakresie rekrutacji, sprzedaży oraz bieżących spraw firmy. Pomaga klientom oraz konsultantom w obsłudze systemu Harrison Assessments.
Prywatnie realizuje się w tańcu towarzyskim oraz balecie.

Nasza mądrość zmienia się w ciekawość

Anna Piasecka, Prezes Zarządu Talent Exact

Talent Exact w liczbach

0lat
na rynku
0
przeprowadzonych rekrutacji
0
raportów Harrison Assessments
0
klientów

Nasi Klienci cenią nas za to, że realizujemy szybko i sprawnie nawet „rzeczy niemożliwe”. Posiadamy własną bazę kandydatów dzięki czemu możemy szybko zrealizować procesy rekrutacyjne. Jeśli Twoja firma ma wyjątkowe oczekiwania w zakresie rekrutacji koniecznie skontaktuj się z nami.

Wprowadzamy innowacje Harrison Assessments w Polsce

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Harrison Assessments Talent Solutions (HATS) w Polsce.

Konsulting HR w całej Polsce

Konsultanci z całej Polski współpracujący z Talent Exact koncentrują się na dostarczaniu sprawdzonych i dokładnych narzędzi oceny do rekrutacji, diagnozy indywidualnej, rozwoju zespołów, benchmarkingu, analizy kompetencji. Narzędzia te wspierają procesy HR, umożliwiając firmom stać się bardziej efektywnymi i konkurencyjnymi.