Anna Piasecka

Dziękujemy za udział w Konkursie!

Chcemy ułatwić Wam pełnienie Waszych obowiązków HR w zakresie rozwoju i angażowania pracowników. Dlatego zadajemy Wam jedno pytanie konkursowe dotyczące waszych wyzwań i każdą odpowiedź nagrodzimy spersonalizowanymi raportami Harrison Assessments.

  • Do 21 maja odpowiedz na pytanie konkursowe
  • 24 godziny po udzieleniu odpowiedzi otrzymasz dostęp do pakietu badań Harrison Assessments
  • Jury konkursu przydzieli nagrodę główną dla osób, które odpowiedzą na pytanie najbardziej wyczerpująco

Nagroda gwarantowana o wartości 140 zł

Po wypełnieniu ankiety możesz wybrać jeden z poniższych raportów:

Raport: Zaangażowanie i Satysfakcja z Pracy

Zobacz demo raportu

Zaangażowanie jest kombinacją dopasowania do stanowiska i spełniania oczekiwań zawodowych. Raport ten koncentruje się na aspektach satysfakcji, dając jednocześnie dokładne informacje, czego dana osoba potrzebuje, by móc się w pełni zaangażować na danym stanowisku. Ogólny wynik satysfakcji mierzy stopień spełnienia ważnych oczekiwań, zwracając uwagę czy konieczna jest pilna rozmowa z tą osobą.

Raport: Analiza Kompetencji Behawioralnej - Zdalne Zarządzanie

Zobacz demo raportu

Ocena kompetencji behawioralnych Harrison zapewnia analizę tendencji i zachowań związanych z kompetencjami zdalnego zarządzania pracownikami. Pozwala to liderom zrozumieć swoje mocne i słabe strony związane z każdą kompetencją oraz zapewnia praktyczną mapę, która inspiruje i pomaga im je rozwijać. Mierzy ona zdolność liderów do efektywnej pracy zdalnej. Zawiera kompetencje behawioralne w zakresie zarządzania zdalną produktywnością i zdalną komunikacją.

Raport: Analiza Kompetencji Behawioralnej - Praca Zdalna

Zobacz demo raportu

Ocena kompetencji behawioralnych Harrison zapewnia analizę tendencji i zachowań pracownika związanych z kompetencjami pracy zdalnej. Pozwala to pracownikom zrozumieć swoje mocne i słabe strony związane z każdą kompetencją oraz zapewnia praktyczną mapę, która inspiruje i pomaga im je rozwijać. Ta analiza obejmuje dwie kompetencje w zakresie zdalnej produktywności i zdalnej komunikacji.

Nagroda główna - pakiet trzech raportów o wartości 280 zł

Dla najbardziej wyczerpujących odpowiedzi.

Raport: Mocne Strony

Zobacz demo raportu

Raport Mocne Strony zawiera podsumowanie mocnych stron i kwestii związanych z predyspozycjami danej osoby. Jest uniwersalnym raportem dla każdego, ponieważ nie jest bezpośrednio związany ze stanowiskiem.

Raport: Twoje Największe Atuty

Zobacz demo raportu

Spośród 175 zbadanych cech raport ten określa Twoje najwyższe wartości i priorytety – to, gdzie dajesz z siebie najwięcej i co lubisz robić najbardziej. Mogąc często wykorzystywać swoje mocne strony, masz większą szansę na odniesienie sukcesu w pracy, czerpiąc z niej jednocześnie satysfakcję. Raport ten zawiera przydatne wskazówki zarówno dla osób zatrudnionych, jak i poszukujących pracy.

Raport: Rozwój Kariery

Zobacz demo raportu

Raport Rozwój Kariery pomaga poprowadzić ścieżkę kariery tak, aby była ona satysfakcjonująca i odpowiadała zainteresowaniom, umiejętnościom interpersonalnym, motywacjom oraz umiejętnościom przywódczym. Podpowiada, jakiego typu zadania będą wspierały Cię w osiągnięciu sukcesu oraz czego powinieneś unikać, aby zachować wysoką efektywność i satysfakcję.

Rozwijaj Talenty z Harrison Assessments

Zidentyfikuj kluczowe czynniki zaangażowania i zatrzymania oraz stwórz indywidualne plany rozwojowe dla poszczególnych pracowników, zespołów i całej organizacji.