Zdobądź międzynarodowa akredytację Harrison Assessments EN

Trwają zapisy na Szkolenie Akredytacyjnego Harrison Assessments: 15-17 oraz 23-24 stycznia 2020. To 5 dni kompleksowego i starannie przygotowanego szkolenia zakończonego międzynarodowym certyfikatem Harrison Assessments.

Po ukończeniu szkolenia akredytacyjnego uczestnik uzyska wiedzę, umiejętności oraz bezterminowe uprawnienia do interpetowania raportów Harrison Assessments oraz do udzielania informacji zwrotnej swoim klientom. HATS jest idealnym rozwiązaniem, jeśli odpowiadasz za przynajmniej jeden z 4 filarów zarządzania talentami:

 • Rekrutacja
  Jeśli chcesz zatrudnić „prawdziwy talent” wykorzystując ponad 6,500 stanowisk z biblioteki HATS i w 3 krokach przeprowadzić szybką i udaną rekrutację.
 • Rozwój
  Jeśli zajmujesz się w rozwojem pracowników – jako menedżer, konsultant, trener lub moderator i chcesz mieć dostęp do rozwiązań rozwojowych i raportów HATS.
 • Sukcesja
  Jeśli chcesz zidentyfikować i rozwijać talenty w Twojej organizacji w ramach platformy do zarządzania talentami.
 • Zaangażowanie i zatrzymywanie
  Jeśli chcesz zaangażować i zatrzymać swoich najbardziej utalentowanych pracowników, a także wypełnić lukę pomiędzy oczekiwaniami pracowników i celami biznesowymi.