Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki B2B

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki B2B (województwo dolnośląskie)

Talent Exact świadczącą usługi w obszarze rekrutacji oraz diagnozy Kandydatów i Pracowników w tej chwili dla naszego klienta, którym jest wiodąca na rynku fotowoltaiki międzynarodowa firma, poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki B2B

Zakres zadań:

  • Aktywne  poszukiwanie i pozyskiwanie klientów biznesowych (hurtownie, dystrybutorzy, firmy instalacyjne)
  • Rozwój relacji z obecnymi partnerami biznesowymi i klientami
  • Przygotowywanie biznesowych i dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb klientów
  • Organizacja i uczestnictwo w spotkaniach z klientami
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego
  • Współpraca z innymi działami firmy

Co Ci proponujemy:

  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę
  • Narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód
  • karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna

Oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej do klientów B2B (mile widziane doświadczenie w branży OZE)
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i interpersonalne
  • Samodzielność w organizacji pracy
  • Orientacja na klienta
  • Chęć rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego komunikatywna (co najmniej B2)

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko, wypełnij poniższy formularz i prześlij nam swoje CV.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ TALENT EXACT SP. Z O.O. ZGODNIE Z OŚWIADCZENIEM PONIŻEJ: