Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Krajowego

Talent Exact Sp. z o.o. – od ponad 15 lat zajmujemy się wyjątkowymi usługami w obszarze rekrutacji, rozwoju, AC/DC, coachingu oraz diagnozy kandydatów i pracowników za pomocą innowacyjnych narzędzi Harrison Assessments.

Dla naszego klienta – producenta kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji, poszukujemy osoby, która będzie odpowiadała za rozwój działu sprzedaży.

Jeśli chcesz mieć wpływ na środowisko pracy, lubisz pracę w firmach, które nie są korporacjami, podróżowanie, a także tworzyć i budować, aby cieszyć się długoterminowymi efektami, jeśli lubisz wspólnie z zespołem osiągać cele sprzedażowe, zapraszamy do aplikowania

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie i realizacja krótko- oraz długoterminowej strategii sprzedaży do klientów z sektora B2B, szpitalnego, kanału dystrybucji i firm sprzątających
  • Zarządzanie Pionem Sprzedaży realizującym sprzedaż w rynku B2B, szpitalnym, B2C
  • Zarządzanie i rozwój sieci dystrybucji w Polsce
  • Raportowanie do Zarządu (stanowisko podlega bezpośrednio pod Zarząd)
  • Opracowywanie analiz rynku i analiz konkurencji
  • Wyznaczanie celów oraz priorytetów i nadzór nad ich realizacją, motywowanie i rozwój zespołów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za stały wzrost wyników sprzedażowych i poszerzanie rynków sprzedaży
  • Współpraca z Dyrektorami pozostałych Pionów firmy
  • Odpowiedzialność za kształt personalny Pionu Sprzedaży

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w zarządzaniu zespołami sprzedaży krajowej
  • Doświadczenie i kompetencje w obszarze tworzenia oraz wdrażania strategii (doświadczenie w pracy w oparciu o BSC będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności i kompetencje menadżerskie oraz liderskie
  • Gruntowna wiedza oraz doświadczenie w obszarze planowania, prowadzenia działań sprzedażowych i zarządczych oraz współpracy z partnerami biznesowymi (mile widziane wykształcenie w tym kierunku)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2), mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych
  • Doświadczenie w działaniach marketingowych wpływających na rozwój sprzedaży
  • Umiejętność budowania i wdrażania strategii
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i liderskie
  • Umiejętność pracy w stylu partnerskim
  • Nastawienie na cele i pasja w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem rynku, która wyznacza trendy nie tylko w Polsce
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała plus premiowa)
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Biznesowe, lecz niekorporacyjne i dynamiczne środowisko pracy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego formularza:

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi Kandydatami.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ TALENT EXACT SP. Z O.O. ZGODNIE Z OŚWIADCZENIEM PONIŻEJ: