Dyrektor ds. Rozwoju Inwestycji

Talent Exact Sp. z o.o. – od ponad 10 lat zajmujemy się wyjątkowymi usługami w obszarze rekrutacji, rozwoju, AC/DC, coachingu oraz diagnozy kandydatów i pracowników za pomocą innowacyjnych narzędzi Harrison Assessments.

Dla naszego klienta – firmy będącej niekwestionowanym liderem rynku B2B, poszukujemy osoby, która będzie odpowiadała za budowanie, a następnie rozwój nowych rynków poza PL.

Jeśli lubisz pracować w różnych kulturach, jesteś otwarty na podróżowanie, lubisz tworzyć i budować, aby cieszyć się długoterminowymi efektami, lubisz wspólnie z zespołem osiągać cele sprzedażowe, zapraszamy do aplikowania.

Dyrektor ds. Rozwoju Inwestycji (Warszawa)

Opis stanowiska pracy:

  • Uruchamianie i rozwijanie nowych inwestycji poza Polską
  • Wizyty na nowych/obecnych rynkach poza PL przynajmniej 3 dni robocze ciągiem w tygodniu
  • Analiza potencjału rynków zagranicznych
  • Współpraca z kluczowymi menadżerami
  • Równoległe prowadzenie inwestycji na podległych rynkach zagranicznych (harmonogram, opieka, budżetowanie)
  • Edukacja i transfer wiedzy do zespołów zagranicznych na podległych rynkach
  • Zarządzanie strategiczne podległym rynkiem rozumiane jako współtworzenie strategii inwestycji na podległych rynkach, skuteczny transfer wiedzy i rozliczanie założeń budżetowych dla podległego rynku oraz bieżący nadzór nad podległymi rynkami w zakresie P&L i KPI
  • Raportowanie do zarządu w zakresie podległych rynków w zakresie inwestycji
  • Współpraca z Zarządem w zakresie kształtowania i realizacji strategii Spółki dotyczącej rozwoju inwestycji na rynkach zagranicznych
  • Godne reprezentowanie Spółki zgodnie ze standardami i wartościami firmowymi spółki
  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze konkurencyjnych rozwiązań na rynkach zagranicznych

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji i zarządzaniu inwestycjami rozdrobnionymi (np. sieci sklepów, restauracji) w Polsce lub poza granicami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami wielopoziomowymi o średniej i dużej wielkości na poziomie Top Managementu
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z przedsiębiorstwami o zróżnicowanej wielkości (od małych do dużych przedsiębiorstw)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, zdyscyplinowanie i systematyczność wykonywanej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych 1 tydzień podróż / pozostały czas 3 dni w podróży / 2 dni biuro

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem rynku, która wyznacza trendy nie tylko w Polsce
  • Umowa o pracę lub umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (cześć stała plus premiowa)
  • Narzędzia pracy w tym samochód (dodatek samochodowy)
  • Bogaty program pozapłacowy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego formularza:

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi Kandydatami

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ TALENT EXACT SP. Z O.O. ZGODNIE Z OŚWIADCZENIEM PONIŻEJ: